მიღწევების სია 2013-2014

2013-2014 წლის დემირელის კოლეჯის საერთაშორისო და ეროვნულ ოლიმპიადებში მიღწეული წარმატებები
No სახელი გვარი კლასი საგანი ქვეყანა ოლიმპიადის  დასახელება მიღწეული შედეგები
1 გიორგი სხირტლაძე 10 ინფორმატიკა საქართველო რუსეთის საოლიმპიადე ჯგუფი 3
ინფორმატიკა საქართველო საშობაო ოლიმპიადა 2
ინფორმატიკა საქართველო ზამთრის ოლიმპიადა 1
ინფორმატიკა ყაზახეთი ყაზახეთის ზაუტიკოვსკის ოლიმპიადა 2
ინფორმატიკა საქართველო რუსეთის საოლიმპიადე ჯგუფი 2
ინფორმატიკა საქართველო ეროვნული ოლიმპიადები  1
ინფორმატიკა საქართველო ეროვნული ოლიმპიადა ინფორმატიკაში 1
მათემატიკა საქართველო KINGS  1
მათემატიკა საქართველო მათემატიკის ეროვნული ოლიმპიადა 4
მათემატიკა საქართველო LSE    4
ინფორმატიკა ტაივანი მსოფლიო ოლიმპიადა ინფორმატიკაში 3
2 საბა ძმანაშვილი 11 მათემატიკა საქართველო ეროვნული ოლიმპიადა მათემატიკაში 3
მათემატიკა საქართველო LSE    1
მათემატიკა საქართველო KINGS  3
მათემატიკა საქართველო საპატრიარქოს ოლიმპიადა 1
მათემატიკა საქართველო ეროვნული ოლიმპიადა 4
მათემატიკა სამხრეთ აფრიკის რესპუბლიკა მსოფლიო ოლიმპიადა მათემატიკაში სიგელი
3 ელიზავეტა ბაქრაძე 9 ტანვარჯიში მოსკოვი ტანვარჯიშის ოლიმპიადა 1
ტანვარჯიში ისრაელი ტანვარჯიშის ოლიმპიადა 1
ტანვარჯიში ისრაელი ტანვარჯიშის ოლიმპიადა 1
ტანვარჯიში ისრაელი ტანვარჯიშის ოლიმპიადა 2
ტანვარჯიში ისრაელი ტანვარჯიშის ოლიმპიადა 2
ტანვარჯიში ისრაელი ტანვარჯიშის ოლიმპიადა 2
ტანვარჯიში რუსეთი ტანვარჯიშის ოლიმპიადა 3
4 თემურ მიქავა 10 ინფორმატიკა საქართველო IYIPO 1
ინფორმატიკა საქართველო საშობაო ოლიმპიადა 3
ინფორმატიკა საქართველო ეროვნული ოლიმპიადა 7
ინფორმატიკა საქართველო ზამთრის ოლიმპიადა 10
მათემატიკა საქართველო LSE    2
მათემატიკა საქართველო LSE    3
5 ნუგზარ ჩხაიძე 10 ინფორმატიკა ყაზახეთი ყაზახეთის ზაუტიკოვსკის ოლიმპიადა 3
ინფორმატიკა საქართველო ეროვნული ოლიმპიადა 5
ინფორმატიკა საქართველო ეროვნული ოლიმპიადა ინფორმატიკაში 6
ინფორმატიკა საქართველო საშობაო ოლიმპიადა 6
მათემატიკა საქართველო LSE    1
მათემატიკა საქართველო LSE    1
მათემატიკა საქართველო ეროვნული ოლიმპიადა მათემატიკაში 10
ინგლისური საქართველო KINGS  2
ინგლისური საქართველო KINGS  4
6 ნინო ლონდარიძე 11 ბიოლოგია საქართველო IYIPO  1
ქიმია აზერბაიჯანი ბაქო - INEPO 3
ბიოლოგია საქართველო IYIPO 1
7 ანა მახარაშვილი 12 ქიმია საქართველო IYIPO  1
ქიმია საქართველო IYIPO 1
8 თინათინ მაისურაძე 11 ქიმია აზერბაიჯანი ბაქო - INEPO 3
ისტორია საქართველო კონფერენცია 1
ქიმია საქართველო კონფერენცია 1
9 სევინჩ ნაგიევა 11 ბიოლოგია საქართველო IYIPO  1
ბიოლოგია საქართველო IYIPO 1
10 ელგუჯა გოჯიაშვილი 11 ქიმია საქართველო ეროვნული ოლიმპიადა 3
ქართული საქართველო კონფერენცია 1
11 ეკატერინე ქვაგენიძე 10 ინფორმატიკა საქართველო ეროვნული ოლიმპიადა 12
მათემატიკა საქართველო ეროვნული ოლიმპიადა 22
მათემატიკა საქართველო KINGS  7
12 ირინა ხეჩანოვი 8 თურქული რუმინეთი თურქულის ოლიმპიადა 1
13 ნოდარ ღოლიჯაშვილი 9 თურქული საქართველო თურქულის ოლიმპიადა 2
14 სოფო ხოხონიშვილი 10 თურქული საქართველო თურქულის ოლიმპიადა 3
15 ნიკა სვანიძე 8 ფიზიკა ჰოლანდია INESPO 3
16 საქინა იბრაგიმოვა 11 ქართული საქართველო კონფერენცია 1
17 საქინა იბრაგიმოვა 11 ქიმია საქართველო კონფერენცია 1
18 ნატალია ჭიჭინაძე 9 ბიოლოგია საქართველო კონფერენცია 1